Części i Akcesoria

Home  >>  Części i Akcesoria

Za pośrednictwem naszego sklepu zakupicie części do wszystkich modeli Land Roverów, od Serii zaczynając, kończąc na najnowszym Range Roverze, od materiałów eksploatacyjnych aż po akcesoria.

Oferujemy zarówno części oryginalne, jak i zamienniki. Najpopularniejsze doposażenie proponujemy w kilku wariantach cenowych.

Zajmujemy się dystrybucją części do pojazdów marki Jaguar oraz Land Rover, gdzie jesteśmy największym niezależnym importerem w Polsce.

W naszym magazynie znajduje się ponad 3 000 pozycji katalogowych, kolejne kilkanaście tysięcy części mieści się w naszym głównym magazynie w Wieliczce. Zapewnia to możliwość sprowadzenia brakujących akcesoriów na następny dzień.
W terminie 14 dni realizujemy zamówienia na części, których obecnie nie posiadamy w żadnym z magazynów.

Proponujemy również zamawianie części w trybie ekspresowym. Jesteśmy w stanie w ciągu 3 dni roboczych od zamówienia, sprowadzić każdą oryginalną część z magazynu Land Rovera (ponad 70 000 pozycji) lub z magazynu firmy Britpart (ponad 16 000 pozycji).

Koszt zamówień ekspresowych ustalany jest indywidualnie, zależy to od wagi i wielkości konkretnej części.

Firmą z którą współpracujemy to Britpart. Jest ona od wielu lat największym niezależnym dostawcą części do motoryzacji brytyjskiej. Posiadają ponad 16 000 dostępnych pozycji katalogowych, o wartości ponad 15 mln funtów.
Firma British Garage jest wyłącznym dystrybutorem części i akcesoriów firmy Britpart w Polsce. Wszystkie pytania z Polski dotyczące zakupu części z firmy Britpart – kierowane są do nas.